Bruslaři
Autor: Albert van Gogh
(1915 Amsterdam, Nizozemí - ?)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 24,5 cm, výška: 19 cm, rámování: 27 x 32
Konec dražby: 16.05.2023 22:10 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč