Jarní kvítí

Autor: Zdeněk Máčel
(1921 Zdounky (Kroměříž) - ?)

Signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 23 cm, výška: 32,5 cm, rámování: 46 x 37 cm

Konec dražby: 10.08.2021 20:39 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 650 Kč