Dívka s paraplíčkem
Autor: Otakar Sedloň
(1885 Trpin - 1963 Praha)
Signováno a datováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na kartonu, datace: 1961
Šířka: 25 cm, výška: 35 cm, rámování: 41 x 32 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 19.12.2023 20:34 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč