Dívčí portrét
Autor: Otakar Sedloň
(1885 Trpin - 1963 Praha)
Signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1962
Šířka: 43,5 cm, výška: 50,5 cm, rámování: 61 x 53,5 cm pošk.
Konec dražby: 18.12.2023 21:07 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč