Park s jezírkem
Autor: Otakar Sedloň
(1885 Trpin - 1963 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, zarámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 50 cm, výška: 35 cm, rámování: 46 x 61
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 21.09.2023 21:00 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč