Budovy pod horami
Autor: Rudolf Kremlička
(1886 Kolín - 1932 Praha)
razítko z pozůstalosti R. Kremličky, utržené horní rohy, na reverzu poznámka o kresbě
Šířka: 18 cm, výška: 10 cm, rámování: volný list
Stav: poškozeno
Konec dražby: 08.11.2023 21:01 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 200 Kč