61. Sedící žena
Autor: Rudolf Kremlička
(1886 Kolín - 1932 Praha)
Monogramováno vpravo dole, rámováno, zaskleno paspartováno
Technika: litografie
Šířka: 14,5 cm, výška: 20 cm, rámování: 42 x 33 cm
Konec dražby: 29.11.2021 19:30 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč