252. Zimmermann Günter - Čertovka
signováno a datováno tužkou vpravo dole, zaskleno
Technika: kombinovaná technika na kartonu, datace: 1932
Šířka: 59 cm, výška: 41,5 cm, rámování: 66 x 79,5 cm
Konec dražby: 15.02.2022 21:23 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč