3. Mlýn v oblacích

Autor: Gouhier Ed.

Signováno vlevo dole, na reversu výstavní štítek pařížského art experta a galeristy Jules Ratzkowski, rámováno v původním galerijním zlaceném masivním blondel rámu se štítkem
Technika: olej na plátně, datace: 19. století
Šířka: 69 cm, výška: 37,5 cm, rámování: 62 x 94 cm

Konec dražby: 21.06.2021 20:33 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč