78. Chaloupka
Autor: Vladimír Šindler
(1891 Kroměříž - 1961 Svitavy)
signováno a datováno vpravo dole, volný list v paspartě
Technika: tuš, datace: 1932
Šířka: 15 cm, výška: 12,5 cm
Konec dražby: 15.03.2022 20:25 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč