Ve městě
Autor: Vladimír Šindler
(1891 Kroměříž - 1961 Svitavy)
Signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: dřevoryt, datace: 1918
Šířka: 10 cm, výška: 10 cm, rámování: 29 x 24 cm
Konec dražby: 16.10.2023 21:23 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč