253. Pražské motivy, 2 kusy
signováno a datováno
Technika: olej na kartonu, datace: 2001
Šířka: 18 a 19 cm, výška: 16 a 25 cm, rámování: volně
Konec dražby: 08.02.2022 21:11 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč