Kompozice

Autor: Jaromír Zoul
(1936 Praha - 1987 Praha)

autorský tisk, signováno a datováno vpravo dole tužkou, volně v deskách
Technika: lept, datace: 1966
Šířka: 8 cm, výška: 10,5 cm, rámování: 33 x 23 cm

Konec dražby: 08.11.2021 22:05 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč