7. Postavy
Autor: ? Frejt
datováno vpravém rohu dole 62, na reversu určení autora
Technika: olej na kartonu, datace: 1962
Šířka: 33 cm, výška: 24 cm, rámování: 33 x 43 cm
Konec dražby: 09.11.2020 20:07 SEČ
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 650 Kč