181. Jezerní vila
Autor: Adolf Schuhknecht
(1889 Reichenbach - 1963 Rotenburg)
Signováno vpravo dole, na reversu autorský popisek, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 81 cm, výška: 71 cm, rámování: 91 x 101 cm
Konec dražby: 10.08.2021 22:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč