Slunečnice

signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: akvarel
Šířka: 39 cm, výška: 55 cm, rámování: 80 x 63 cm

Konec dražby: 07.06.2021 21:07 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 700 Kč