85. Zvony
Autor: Jarmila Čermáková
(1934)
signováno vpravo dole tužkou pod paspartou, vlevo dole číslováno 45/50, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: lept
Šířka: 11 cm, výška: 17 cm, rámování: 33 x 27 cm
Konec dražby: 16.11.2021 19:42 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč