169. Paysage naif
Autor: P. Jacquin
(1943 Paříž - ?)
Signováno a datováno vpravo dole, rámováno, na reversu autorský štítek
Technika: olej na plátně, datace: 1986
Šířka: 73 cm, výška: 60 cm, rámování: 73 x 87 cm
Konec dražby: 13.09.2021 21:54 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč