60. Kytarista
Autor: Matěj Motyčka
(1960 Bratislava, Slovensko)
Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: akryl, materiál: malířská deska
Šířka: 60 cm, výška: 80 cm, rámování: 84 x 64 cm
Konec dražby: 29.11.2021 19:29 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 000 Kč