257. Holub - Mělčiny
Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 24 cm, výška: 20 cm, rámování: 28 x 32 cm
Konec dražby: 08.02.2022 21:13 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč