P. Stoop - Obersee
signováno a datováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu, datace: 1976
Šířka: 25 cm, výška: 16,5 cm, rámování: 31,5 x 40
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 19.12.2023 21:25 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč