213. Osada
Autor: André Eugène Louis Chochon
(1910 - 2005)
Signováno vlevo dole, rámováno v blondel rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 46 cm, výška: 38 cm, rámování: 60 x 68 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 23.04.2023 16:46 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč