Dělník

Autor: Klement Lorenc
(1911 Praha - 1983 Praha)

signováno na plintě, klobouk mírně uražen, na kamenném podstavci,
Materiál: patinovaná keramika/kámen
Výška: 28 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 22.07.2020 20:59 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 800 Kč