180. Milenci
Autor: Klement Lorenc
(1911 Praha - 1983 Praha)
signováno a datováno vpravo dole
Materiál: pálená hlína, datace: 1941
Šířka: 18 cm, výška: 32 cm
Konec dražby: 13.09.2021 21:49 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč