258. Konvolut různých autorů
1. Dívka, Jan Konůpek, dřevoryt, 21 x 15 cm
2. PF 1969, J. Maňas, litografie, 21 x 15 cm
3. Město, František Besperát, akvarel, 24 x 27,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 23.06.2022 20:25 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč