244. Jaro v polích
Autor: Arnošt Polášek
Signováno vpravo dole, rámováno, paspartováno, zaskleno
Technika: akvarel
Šířka: 43 cm, výška: 32 cm, rámování: 54 x 64 cm
Konec dražby: 13.09.2021 22:26 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč