214. Kytice ve váze
Autor: Vladimír Stříbrný
(1905 České Budějovice - 1970 Praha)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na překližce
Šířka: 49 cm, výška: 59,5 cm, rámování: 70,5 x 60,5
Konec dražby: 16.03.2023 22:10 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 800 Kč