11. Dózička s miniaturou
Autor: Jean Derval
(1884 - ?)
Miniatura s podobiznou Napoleona na kosti, signováno vpravo dole, umístěno v kovovém rámečku na dóze ze želvoviny
Výška: 4,9 cm, rámování: 6,3
Konec dražby: 09.08.2021 20:15 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč