Burdum Castle

Autor: Richard Popplewell Pullan
(1825 Knaresborough, Yorkshire - 1888 Brighton, Sussex)

Značeno vlevo a vpravo dole, olištováno, zaskleno
Technika: ofset
Šířka: 46 cm, výška: 27,5 cm, rámování: 37 x 51 cm

Konec dražby: 29.11.2021 20:03 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč