128. Burdum Castle
Autor: Richard Popplewell Pullan
(1825 Knaresborough, Yorkshire - 1888 Brighton, Sussex)
Značeno vlevo a vpravo dole, olištováno, zaskleno
Technika: ofset
Šířka: 46 cm, výška: 27,5 cm, rámování: 37 x 51 cm
Konec dražby: 29.11.2021 20:03 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč