182. sv. Mikuláš
Autor: Zdeněk Šindlar
(1939 Vysoké Mýto)
signováno vpravo dole tužkou pod paspartou vlevo dole číslováno 9/100. Paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: litografie
Šířka: 17 cm, výška: 23 cm, rámování: 33 x 27 cm
Konec dražby: 22.06.2022 20:00 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč