26. Nesignováno
kresba na kartonu, nesignováno, 21x27cm, rámováno 33x43cm
Konec dražby: 06.04.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč