Sedící akt ženy

Autor: keramické závody Rako

plastika z bíle glazované keramiky zobrazující nahou ženu sedící na podstavci, značeno vtlačeno značkou zespodu Rako
Materiál: glazovaná keramika
Výška: 53 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 13.06.2022 19:07 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč