260. Konvolut různých grafik
4 ks volných listů, litografie, dřevoryt, každý zvlášť signován
Konec dražby: 23.06.2022 20:26 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč