234. Koupel
Autor: Marie Heilborn
Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 18,5 cm, výška: 28 cm, rámování: 40 x 30 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 05.04.2022 21:01 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 800 Kč