Koupel

Autor: Marie Heilborn

Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 18,5 cm, výška: 28 cm, rámování: 40 x 30 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 29.11.2021 19:03 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 800 Kč