1. Na kraji lesa - XL Formát
Autor: Josef Fiala
(1882 Praha - 1963 Praha)
Signováno vpravo dole, rámováno, na reversu štítek z členské výstavy Myslbeka. Konzultováno a potvrzeno PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem, certifikát pravosti přiložen
Technika: olej na plátně
Šířka: 110 cm, výška: 74 cm, rámování: 90 x 127 cm
Konec dražby: 07.06.2022 20:09 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč