114. Naše kuchyně
Autor: Josef Fiala
(1882 Praha - 1963 Praha)
signováno vpravo dole
Technika: kresba
Šířka: 25,5 cm, výška: 19,5 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 23.08.2023 21:17 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč