Pasačka

Autor: Josef Fiala
(1882 Praha - 1963 Praha)

Signováno vlevo dole, původní blondel rám.
Certifikát pravosti přiložen
Technika: olej na plátně
Šířka: 66,5 cm, výška: 51 cm, rámování: 69 x 84 cm

Konec dražby: 25.09.2018 18:09

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč