5. Pasačka

Autor: Josef Fiala
(1882 Praha - 1963 Praha)

Signováno vlevo dole, původní blondel rám.
Certifikát pravosti přiložen
Technika: olej na plátně
Šířka: 66,5 cm, výška: 51 cm, rámování: 69 x 84 cm

Konec dražby: 25.09.2018 18:09

Aktuální cena: 15 000 Kč

Zbývá: 3d 3h 22m 59s

Minimální příhoz: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (42)

částkapříhoz
15 000 Kč13.9.2018 11:02:42
14 000 Kč9.9.2018 23:09:11
13 000 Kč3.9.2018 14:52:41 (limit 30.8.2018 22:10:32)
12 100 Kč3.9.2018 14:52:41
11 100 Kč3.9.2018 14:52:37 (limit 30.8.2018 22:10:32)
10 100 Kč3.9.2018 14:52:37
9 600 Kč30.8.2018 22:10:32 (limit 30.8.2018 22:10:32)
9 100 Kč29.8.2018 12:35:12
8 600 Kč26.8.2018 11:54:32
8 100 Kč25.8.2018 09:58:05
7 600 Kč23.8.2018 07:59:33
7 100 Kč22.8.2018 16:08:54
6 600 Kč22.8.2018 11:55:00
6 100 Kč22.8.2018 11:38:41
5 600 Kč22.8.2018 08:09:19