5. Pasačka

Autor: Josef Fiala
(1882 Praha - 1963 Praha)

Signováno vlevo dole, původní blondel rám.
Certifikát pravosti přiložen
Technika: olej na plátně
Šířka: 66,5 cm, výška: 51 cm, rámování: 69 x 84 cm

Konec dražby: 25.09.2018 18:09

Dosažená cena: 25 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (49)

částkapříhoz
25 000 Kč25.9.2018 18:03:22 (limit 25.9.2018 17:34:49)
25 000 Kč25.9.2018 18:03:22 (limit 25.9.2018 18:03:22)
20 000 Kč25.9.2018 11:11:57 (limit 24.9.2018 19:09:10)
19 000 Kč25.9.2018 11:11:57
18 000 Kč24.9.2018 21:16:43 (limit 24.9.2018 19:09:10)
17 000 Kč24.9.2018 21:16:43
16 000 Kč24.9.2018 19:09:10 (limit 24.9.2018 19:09:10)
15 000 Kč13.9.2018 11:02:42
14 000 Kč9.9.2018 23:09:11
13 000 Kč3.9.2018 14:52:41 (limit 30.8.2018 22:10:32)
12 100 Kč3.9.2018 14:52:41
11 100 Kč3.9.2018 14:52:37 (limit 30.8.2018 22:10:32)
10 100 Kč3.9.2018 14:52:37
9 600 Kč30.8.2018 22:10:32 (limit 30.8.2018 22:10:32)
9 100 Kč29.8.2018 12:35:12