61. Kostelík
Autor: Josef Fiala
(1882 Praha - 1963 Praha)
signováno a datováno vlevo dole, na revers autorského štítku, rámováno, paspartováno a zaskleno
Technika: pastel na kartonu, datace: 1917
Šířka: 25,5 cm, výška: 18,5 cm, rámování: 32 x 38
Konec dražby: 06.03.2024 20:30 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč