23. Zasněžené domky
Autor: Rajmund Dybczynski
(1928 Poznaň - 2014 Poznaň)
Signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1963
Šířka: 72,5 cm, výška: 53,5 cm, rámování: 70 x 89 cm
Konec dražby: 10.08.2021 20:19 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 200 Kč