Kostelíček

Autor: Charles Sjöholm
(1933 - ?)

Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 13 cm, výška: 23,5 cm, rámování: mírně pošk. 33 x 22 cm

Konec dražby: 24.11.2021 19:06 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 800 Kč