486. Bílé květiny
Autor: Tor Hörlin
(1899 Stockholm - 1985 Stockholm)
Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: intarzie
Šířka: 27 cm, výška: 35 cm, rámování: 51 x 43 cm
Konec dražby: 28.05.2023 19:02 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč