36. Hráč na loutnu
Autor: Josep Puigmartí Valls
(1932 Monistrol de Calders - 2020 Sitges)
Signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu, datace: 1956
Šířka: 65 cm, výška: 54 cm, rámování: 69 x 80 cm
Konec dražby: 13.09.2021 20:25 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč