V divokém lese

Autor: Bo E. Lundqvist
(1934)

Signováno a datováno vpravo dole, rámováno, zaskleno, číslováno 1/12
Technika: litografie, datace: 1977
Šířka: 19,5 cm, výška: 28 cm, rámování: 44 x 35 cm

Konec dražby: 15.11.2021 20:38 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 400 Kč