Věrozvěst

Autor: Jan Konůpek
(1883 Mladá Boleslav - 1950 Nové Město nad Metují)

signováno vpravo dole tužkou pod paspartou, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: lept
Šířka: 9 cm, výška: 11,5 cm, rámování: 33,5 x 23,5 cm

Konec dražby: 21.07.2021 21:40 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 300 Kč