264. Rybníček
signováno vlevo dole, datováno 1955
Technika: olej na plátně, datace: 1955
Šířka: 50 cm, výška: 70,5 cm, rámování: 84 x 64 cm
Konec dražby: 10.02.2020 18:43 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč