Abstrakní kapky
Autor: Milan Vobruba
(1934 Třemošnice - 2016 Gusum)
signováno a datováno tužkou vpravo dole pod grafikou, zaskleno, rámováno
Technika: litografie, datace: 1976
Šířka: 43 cm, výška: 58 cm, rámování: 70,5 x 50
Konec dražby: 06.02.2024 20:14 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč