A. Kohout - Rozkvetlé stromy

signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1935
Šířka: 30 cm, výška: 26 cm, rámování: 34 x 37 cm
Stav: malba nečištěna

Konec dražby: 09.12.2020 21:56 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 750 Kč