266. A. Kohout - Rozkvetlé stromy
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1935
Šířka: 30 cm, výška: 26 cm, rámování: 34 x 37 cm
Stav: malba nečištěna
Konec dražby: 09.12.2020 21:56 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 750 Kč