266. Zrcadlo 19. století
Závěsné bohatě zdobené a zlacené zrcadlo, nerestaurováno
Materiál: dřevo, datace: 19. století
Šířka: 86 cm, výška: 150 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 07.12.2017 22:26 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 8 500 Kč